HTC Re Vive'yı Resmen Duyurdu

REKLAMLAR

Sanal gerçeklik gözlükleri son dönemde birçok üreticinin gündeminde oldu. HTC'de Mobil Dünya Kongresi için düzenlediği etkinlikte One M9'un yanı sıra bir de sanal gerçeklik gözlüğü duyurdu.

HTC Re Vive sanal gerçeklik gözlüğü oyun ekosisteminin güçlü isimlerinden Valve ile ortak geliştirildi. Üzerinde 70 adet sensör bulunan HTC Re Vive bu sayede oda ya da bulunduğumuz ortamı 360 derece izleyebiliyor. 90 fps yenilenme hızına sahip sanal gerçeklik gözlüğü oldukça başarılı bir performans ortaya koyuyor. Satış fiyatı ve çıkış tarihi henüz açıklanmayan HTC Re Vive'nın hangi cihazlarla uyumlu olacağı bilgisi de açıklanmadı.

REKLAMLAR

Vertigo Games, Bossa, Barry –Fireproof, Dovetail Games, Wemo Labs, Google, Steel Wool Games ve Owlchemy gibi önde gelen oyun geliştiricileri HTC  Re Vive'ye desteklerini sunacak. Bunun yanı sıra Google, HBO, Lionsgate ve National Palace Museum in Taiwan'da sanal gerçeklik gözlüğüne içerik sağlayacak.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...