in

Android Platformundaki Dropbox’a PDF Görüntüleme Özelliği Geliyor

Depolama hizmetlerinin trendi haline gelmiş olan bulut depolamaları neredeyse herkes tarafından kullanılmakta. iCloud, Google Drive gibi en çok kullanılan bu hizmetlerin yanında Box ve Dropbox adlı iki hizmette fazlasıyla kullanılan bulut depolama hizmeti arasında yer alıyor. Özellikle yedekleme işlemleri için kullanılan bu uygulamalardan Dropbox‘un Android uygulaması, yakın zamanda gelecek olan güncellemesinde iki güzel özelliğe sahip olacak.

Dropbox’un Android versiyonuna gelecek olan güncelleme ile eklenecek PDF okuma özelliği sayesinde cihaz internete bağlı olsada olmasada PDF dosyalarını Dropbox üzerinden okuyabileceğiz. Aslında bu yeni özelliği Dropbox uygulaması içinde çalışan Adobe Reader gibi düşünebiliriz. Çünkü uygulama farklı bir PDF okuyucuya gerek duymuyor. Adobe Reader üzerinde de yapabildiğimiz dosya içinde metin arama işlevini bu güncellemedeki PDF okuyucuylada gerçekleştirebileceğiz.

iOS platformunda yer alan bu özelliğe ait güncellemenin birkaç gün içerisinde Google Play Store‘a gelmesi bekleniyor.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...