Apple Watch Dock Ön Siparişte

REKLAMLAR

Birçok 3. Parti aksesuar geliştirici firmaları Apple Watch'un tanıtılmasının ardından cihaz için aksesuar üreteceği konusunda açıklamalarda bulunmuştu. Bu açıklamalarla Kickstarter gibi platformlarda bağış toplamaya başlanmıştı. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile uyumlu dock üreten Twelve South markası elini çabuk tuttu ve Apple Watch daha yeni yeni piyasaya çıkmış iken Apple Watch ile uyumlu Dock'unu ön siparişe sundu. Twelve South'un Apple Watch Apple Watch Dock'un  tasarımı ile dikkatler üstünde. 18 saat şarj süresi olan Apple Watch'u bu dock'a yerleştirerek şarj edebilir ve ayrıca Apple Watch şarj olurken cihazın tüm fonksiyonlarını kullanabilirsiniz.

REKLAMLAR

49.99 dolar fiyat etiketiyle ön siparişte olan dock siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip. Apple Watch almayı düşünenler için ideal olan bu dock'u buradan satın alabilirsiniz.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...