Kategoriler
Haberler

OnePlus 2’ye Geri Sayımda Son Altı Ay

OnePlus piyasaya çıktığından bu yana büyük bir başarı elde etti. Şimdi ise, dişe diş rekabet ortamında OnePlus 2 modelinin lansmanı bekleniyor.

OnePlus One yaklaşık 12 ay önce piyasaya çıktı ve hala amiral gemisi olma özelliğini koruyor. Fakat rakiplerinin ortaya koyduğu rekabet nedeniyle, 2014’ün Amiral Gemisi katili olan bu modelin teknik özellikleri ve tasarımı yarışın gerisinde kalmaya başladı.

Herkes gibi biz de OnePlus 2 modelini bekliyoruz. Doğrusunu söylemek gerekirse, bugüne kadar daha fazla bilginin ve görüntünün sızdırılacağını düşünüyorduk fakat henüz böyle bir şey gerçekleşmedi. OPPO’nun halefi hakkında yeterince bilginin ortalıkta dolaşmamasının nedeni, OPPO CEO’su Carl Pei’nin de teyit ettiği gibi OP2 modelinin en az altı ay daha piyasaya çıkmayacak olması.

İlginizi Çekebilir:  Telegram'daki İngilizce mesajları otomatik olarak çevirmek

Günümüzden altı ay sonra, yani Eylül ayının ortalarında Meizu’nun Meizu MX5 modeli ve Xiaomi’nin Mi5 modeli lanse edilecek. OnePlus 2’nin teknik özellikleri hakkında şimdiye kadar hiçbir yorum yapılmadı. Fakat bu yeni telefonun özellikleri arasında Snapdragon 810 işlemci, 3GB+ RAM ve 16 megapiksel ana kamera olacağını düşünüyoruz.

Bu telefona erişilebilirlik düzeyinin şu anda Avrupa’da, Kuzey Amerika’da ve Hindistan’daki erişilebilirlik düzeyiyle aynı olması bekleniyor. OnePlus 2 modelini satınalma hususunda ise, OnePlus davetiye sisteminin en azından şimdilik devam edeceğini doğruladı.