in

iPhone’u Eldivenle Kullanmak İsteyenler İçin: Glovys

Neredeyse bütün dokunmatik ekranlı telefonlar için ortak bir sorun olan eldiven ile kullanımı, Glovys iPhone modelleri için ortadan kaldırıyor. Özellikle sürekli eldiven kullanmak zorunda kalan çalışanlar ve kış ayları için telefonun kullanımını imkansız hale getiren sorunu çözmek için hazırlanan çözümler arasına dahil edilen Glovys, iPhone modelleriyle uyumlu olarak geliştirilme aşamasında.  Ayrıca bu çözümü gerçekleştirmek adına Kickstarter’da bağış toplamaya çalışan Glovys Apple iPhone 3’den iPhone 6 Plus’a kadar olan tüm modellerle uyumlu. Cihazlar üzerine ekran filmi olarak uygulanan Glovys, aralarında çok ince boşluktan oluşan iki katmandan oluşuyor. Ürün kullanımı çok basit. Herhangi bir güç kaynağına yada kuruluma ihtiyaç duymayan ürünü kenarlarına yerleştirilen silikon bazlı yapışkanları sayesinde kolayca çıkarip tekrar takabiliyorsunuz.
Bu kullanışlığının yanı sıra iPhone’ların arka bölümlerinde taşınabileceği belirtilen Glovys, yıkanabilir özelliğine de sahip.

Tanıtım Videosu

 


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...