Microsoft Lumia 435 İrlanda'da 80 Euro'ya Satışa Çıktı

REKLAMLAR

Microsoft, Ocak ayının ortalarında Windows Phone 8.1'e sahip Lumia 435'i duyurmuştu. Bu akıllı telefon, Hindistan'da piyasaya çıktıktan sonra şimdi de İrlanda'da Tesco Mobile'da €80'ya satışa çıktı.

Microsoft Lumia 435, 4" LCD ekrana (480 x 800 piksel) ve Lumia Denim güncellemesine sahip olan uygun fiyatlı bir akıllı telefon. Cihaza çift çekirdekli işlemciyle birlikte Qualcomm Snapdragon 200 mobil yonga seti güç sağlıyor. Cihaz aynı zamanda 1 GB RAM'e ve 8 GB dahili hafızaya sahip.

REKLAMLAR

Hafıza kapasitesini artırmak için telefona 128 GB'ye kadar microSD kart takılabileceğini de belirtmek gerekir. Telefonun arka kısmında, sosyal ağlarda paylaşım yapabilmek adına 2 megapiksellik sabit odaklı kamera, ön kısımda ise VGA kamera bulunuyor.

1.560 mAh bataryaya sahip olan Lumia 435, 3G ağlarını destekliyor. Ayrıca, A-GPS ve GLONASS ile GPS kullanımını mümkün kılıyor.

REKLAMLAR

 

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...