Kategoriler
Haberler

Türkiye’de HTC One M9 İçin Ön Sipariş Başladı

Türkiye için güzel bir haberimiz var. HTC One M9  Turkcell üzerinden 2799 Türk Lirası karşılığında artık ön siparişe açık. Telefonunuzu bugünden başlayarak 25 Mart tarihine kadar sipariş ettiğiniz takdirde, Turkcell firması size kendi ürünlerinde kullanabileceğiniz 300 Türk Lirası değerinde bir hediye çeki verecek. Cihazın lansman tarihi konusunda ise henüz kesin bir bilgi yok.

HTC One M9’un yarın HTC’nin merkezi olan Tayvan’da piyasaya çıkması bekleniyor. ABD’li aracı firmaların ise 25 Mart tarihinden itibaren bu telefonu sunmaya başlaması bekleniyor. Bu tarih, HTC One (M8) modelinin piyasaya çıkışından tam bir yıl sonrasına denk geliyor.

HTC’nin yeni amiral gemisi 1080 x 1920 çözünürlük oranlı 5 inçlik Super LCD 3 ekrana sahip olacak. Kapağının altında ise 64-bit sekiz çekirdekli 2GHz Snapdragon 810 işlemci bulunacak. Adreno 430 GPU ise grafik açısından üstünlük sağlayacak. Telefona 2840mAh batarya güç sağlayacak ve telefonun arkasında 20 MP kamera bulunacak. Ön kısımda ise HTC One (M7) ve HTC One (M8) modellerinin arka kısmında kullanılan 4 MP Ultrapixel kamera yer alacak. Android 5.0 da hazır bulunacak.