Samsung Galaxy Blade Edge Tanıtıldı

REKLAMLAR

Koreli teknoloji devi Samsung, S6 ve S6 Edge modellerini tanıttıktan sonra uzun bir süre yeni telefon tanıtımı yapmamıştı. S6'nın çift sim modelinin duyurulması beklenirken yine çok değişik bir cihazın tanıtımı geldi.

REKLAMLAR

Samsung Galaxy Blade Edge, Samsung'un satır şeklinde tasarlanan ilk kavisli akıllı telefonu. Ayrıca cihazda bugüne kadar denenmemiş pek çok özellik bir araya toplanmış. Örneğin; telefonla işiniz bittiği zaman arkasındaki katlı sapını doğrultup satır gibi kullanabiliyorsunuz. Satır modunda elinizi kesmemesi için kenarlarında özel bir kan sensörü bulunan cihazın kolay temizlenebilmesi için su geçirmezlik sertifikası ve ateşten koruyan özel bir koruma da bulunuyor. Samsung, Blade Edge'i alacak kişilere satır özelliğinin bulunması sebebiyle "çocukların göremeyeceği bir yere" konulmasını tavsiye ediyor.

Not : Bu haber Samsung'un 1 Nisan şakasıdır. Kim bilir, önümüzdeki dönemlerde bu şaka gerçek olabilir 🙂

REKLAMLAR

 

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...