Samsung Galaxy S7 Esnek Ekranlı Olabilir

REKLAMLAR

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge geçtiğimiz ay tanıtılmıştı. Özellikle Galaxy S6 Edge modeli tasarımsal açıdan pek çok teknoloji takipçisi tarafından övgüler almıştı. Samsung eleştirilerin ne kadar çok ses getirdiğini görmüş olacak ki Galaxy S7 için şimdiden söylentiler çıkmaya başladı. Hatta çıkan ilk söylenti tam anlamıyla çılgınca!

REKLAMLAR

Söylentilere göre Samsung; Galaxy S7 modeliyle beraber tamamen esnek bir ekran üretimine geçmek istiyor. Bunun denemelerini S6 Edge ve Note Edge modelleriyle gerçekleştiren Samsung, tamamen esnek ekran paneli üretimi için hammadde arayışına başlamış. Günümüzdeki OLED ekranların hammaddesi olan polyamid ile ekranların esnetilebileceği söyleniliyor.

REKLAMLAR

Eğer Samsung bu çalışmalarını başarılı olarak tamamlayabilirse Galaxy S7'yi bütünüyle esnek bir yapıda ya da katlanabilir bir yapıda görmemiz mümkün olabilir.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...