in

Periscope Android İçin Geliyor

Twitter’ın bünyesine kattığı Periscope uygulaması dünyada yoğun bir ilgi görmekte. Uygulamanın yayılmasıyla beraber Türk kullanıcıların da kullanmaya başladığı Periscope ne yazık ki şuanda iOS işletim sistemini kullanan cihazlar için indirilebiliyor. Uygulamanın Android ve diğer platformlara ne zaman geleceğini bekleyenlere güzel bir haber geldi.

Periscope’un blogunda paylaştığı bilgiye göre uygulama yakın bir süre içinde Android kullanıcıları için Play Store’da indirilebilecek. Paylaşılan yazıda Periscope’un iOS ve Android’de aynı anda yayına girmesini beklediklerini, fakat Android cephesinde yaşanan bazı sıkıntılardan dolayı bu konu hakkında çalışmaların sürdürüldüğü belirtiliyor. Böylece Android cihazlara sahip kullanıcılar da kısa bir zamanda fenomen haline gelen Periscope’u deneyimleme imkanına sahip olabilecekler.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...