Samsung Galaxy Note 4 İçin Lollipop 5.0.1 Güncellemesi Başladı

REKLAMLAR

Galaxy serisinde S6 ve S6 Edge'i tanıttıktan sonra köşesine çekilen Koreli teknoloji devi Samsung, cihazlarını üst sürümlere güncellemeye devam ediyor. En son Galaxy S4 için optimizasyon güncellemesi veren firma, bu sefer de Note serisinin en yeni üyesi olan Galaxy Note 4'e Android 5.0.1 Lollipop sürümüne güncellemeye hazırlanıyor!

REKLAMLAR

GSMArena'nın haberine göre; doğrudan 5.1 Lollipop sürümünü alması beklenen Note 4'e 5.0.2 Lollipop güncellemesi Almanya'da ve Hollanda'da başladı. Android 5.0.2 Lollipop güncellemesinde Note 4'te arayüzündeki minör problemler çözülmüş görünüyor. Ayrıca Touchwiz'de iptal edilen sessiz mod da geri getirilmişe benziyor.

Bu hafta içinde Avrupa kıtasının tamamına dağıtımının başlaması beklenen 5.0.2 Lollipop sürümü güncellemesinin Türkiye'de satılan Note 4'lere de birkaç hafta içinde ulaşması bekleniyor.

REKLAMLAR

 

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...