Kategoriler
Haberler

Sony Xperia Z4’ün Basın Görüntüsü Sızdırıldı

Son dönemde yoğun eleştiriler alan ve akıllı telefon pazarından çıkma söylentileri yayılan Sony’nin amiral gemisi Xperia Z4’ün birkaç ay içinde tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Sony hayranları telefonun özelliklerinden çok nasıl bir tasarıma sahip olacağını merak ediyor. Bir blogun paylaştığı sızıntıya göre Sony’nin yeni amiral gemisinin basın tanıtımı fotoğrafı belli oldu.

Eğer paylaşılan tanıtım fotoğrafı doğruysa, HTC’nin şu günlerde yaşadığı tasarım eleştirisi Sony için de yaşanabilir. Çok agresif bir yeniliğin göze çarpmadığı Xperia Z4’ün alt ve üst kısmındaki hoparlörler kenarlara konumlandırılmış. Çerçevesi ve kenarları aynı olarak gözüken Xperia Z4’ün arka kısmı paylaşılmamış. Bu da resmin sahte olabileceği sorusunu akıllara düşürüyor.

İlginizi Çekebilir:  Yazı yazarken titreşimi kapatma

Şu haberimizde de belirttiğimiz gibi Sony Xperia Z4’te 5.1″ 1080×1920 çözünürlüğünde bir ekran, 8 çekirdekli ve 1.9 GHz işlemci hızlı Snapdragon 810 işlemci, 3 GB RAM, 32 GB dahili hafıza, 20 Megapiksel arka ve 5 Megapiksel ön kamera yer alacak.