Kategoriler
Konular

İlk Bakış: DOOGEE Valencia 2 Y100 Pro

Doogee, tıpkı birçok üretici gibi marka değeri yüksek olmayan, düşük fiyata iddialı cihazlarıyla fiyat/performans kritiğine oynayan firmalardan birisi. Bugün sizlerle birlikte Doogee Valencia’ya bir “ilk bakış” gerçekleştireceğiz. Ne bir inceleme, nede bir ön inceleme…

Geçen yıl hafızası iyi olanlar ve akıllı telefon piyasasını yakından takip edenler hatırlayacaktır. Doogee, Valencia isimli (DG800) telefonunu piyasa sürmüştü ve fiyatına oranla yaptıklarına baktığınızda oldukça iyiydi. MTK6582 işlemci, 4.7 inç qHD ekran, 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafızasıyla 2014 yılının 4 çekirdekli “süper ucuz” telefonları arasında yer alıyordu. Telefonu şu anda 99 dolarlık fiyat etiketiyle halen satın alabilmeniz mümkün.

64 bit mimariye sahip olan telefonlar bu yıl cirit atmaya başlamışken ve teknoloji özellikle “akıllı telefonlar” için bu kadar hızlı gelişir ve yol katederken, kısa süre içerisinde her telefon gibi Doogee’nin Valencia isimli telefonunda eskidiği kabul edilmesi gerekilen bir gerçek.. Madem eskidi, o zaman artık yeni Valencia’ya “Merhaba” deyin !

İlginizi Çekebilir:  iPhone ve iPad için en iyi korku oyunları / 2022

Doogee’nin verdiği bilgilere göre yeni Valencia, Valencia 2 Y100 Pro” model ismiyle satışa çıkacak ve “bir telefonun görünüşü hakkındaki düşüncenizi değiştirecek”. Tabii bunları biz değil, Doogee söylüyor. Kıvrık yapılı ve el yapımı bir telefon hissi uyandıran Doogee’nin yeni Valencia modeli hakkında detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz..