in

Cem Yılmaz Periscope’da Neler Dedi Neler!

Twitter üzerinden takipcilerinize canlı yayın yapabilme imkanı sunan  Periscope‘un 26 Mart’ta kullanıma açılmasıyla birlikte uygulamayı ilk kullananlar teknoloji meraklısı gençler ve tanınmış medya simaları oldu. İlk günlerinde canlı yayın patlaması yapan  uygulama, markalar içinde yeni bir tanıtım kanalı oldu. İnternet fenomenlerinin ve sanatçıların da katılımıyla Periscope’un daha geniş kitlelere yayılması bekleniyor.

Periscope’un ilk günlerinden itibaren canlı yayın uygulamasını kullanmasıyla dikkat çeken ünlülerden olan Cem Yılmaz olmuştu. Twitter’da hatırı sayılır takipçiye sahip ünlülerimizden olan Cem Yılmaz, zengin şakaları yapıp lak lak oynadıktan sonra Periscope’ta yeni film projesiyle ilgili ipuçları vermeyi’de ihmal etmedi. Yeni projesinin yapım aşamasında ofis toplantılarındaki kısa canlı yayınları izleyicilerle paylaşan Cem Yılmaz, Periscope’ta 70 binden fazla takipçiye ulaşmış durumda.

https://www.youtube.com/watch?v=aPy_ZKQWPuk&feature=youtu.be


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...