Kategoriler
Haberler

Elephone’dan 2 İşletim Sistemli 4GB Ramli Model Geliyor

Ağırlıklı olarak Çinli akıllı telefon üreticilerinin buluştuğu Hong Kong Mobil Elektronik Fuarında belli başlı markalar yeni cihazlarını tanıttı. Çinli telefon üreticisi Elephone da bu fuarda yeni modellerini sergiledi. Özellikle P7000 modeliyle adından söz ettirmeyi başaran Elephone, yeni amiral gemisiyle bu sefer çok daha büyük adımlarla geliyor.

Elephone‘un yeni akıllı telefonu 534 PPI yoğunluğunda 5.5″lik Full HD bir ekran, 64 bit Intel İşlemci, 4 GB RAM, 21 MP Sony İMX 230 arka kamera ve parmak izi okuyucu gibi üst düzey özelliklere sahip. Fakat bu cihazı diğer telefonlardan ayıran en büyük özellik çift işletim sisteminin Android ve Windows 10 desteğinin bulunması.  Bu yönden cihazı alan kullanıcıların özellikle performans kaybından dolayı başka bir işletim sistemli cihaza geçişinin önüne geçilebilecek.

Fırçalanmış metal kasayla şık bir görüntüsü olan Elephone‘un yeni amiral gemisi için planlanan fiyat ise 400$. Yıl içinde çıkması durumunda ZenFone 2‘den sonra ilk 4 GB RAM‘li telefon olacak cihazın ismi henüz belli değil, fakat sızdırılan görsellere göre Wowney olması ihtimaller dahilinde. Bakalım Elephone‘un yeni amiral gemisi son zamanlarda sıkı bir rekabetin yaşandığı akıllı telefon pazarına nasıl bir soluk getirecek?