Motorola İlk Nesil Moto X İçin Android 5.1'i Test Ediyor

REKLAMLAR

2013 yılında kullanıma sunulan orijinal Motorola Moto X, Android Lollipop'un kullanıma sunulduğu tarihten bu yana kullanıcıları için dezavantajlı bir ürün halini aldı. Güncelliğini kaybetmiş Snapdragon S4 Pro yongaseti için Android güncellemelerinin optimizasyon ve ince ayara ihtiyaç duyması ilk nesil Moto X'in Motorola'nın ürün gamında en son güncellenen akıllı telefon konumuna yerleşmesine neden oldu.

REKLAMLAR

Geçtiğimiz ay Android 5.0 Lollipop güncellemesini alan Moto X için Brezilya'da Android 5.1 Lollipop testleri başladı. Android 5.1 işletim sistemi şu an 2014 model Moto X 'de kullanılabilir durumda, bu sürümle birlikte kullanılabilirlik ve stabilite iyileştirmeleri geliyor. Hızlı ayarlara erişim kolaylaşıyor, bildirimler üzerindeki kontrol olanağı iyileşiyor, kamera performansı artırılıyor ve çeşitli sorunlar gideriliyor.

REKLAMLAR

Brezilya'da benzer bir güncelleme ilk nesil Moto X için kullanıcılara sunulmak üzere. Akıcılık sağlandığında güncelleme Mayıs ayı içerisinde dünya genelinde tüm Moto X sahiplerine indirilebilir hale gelecek. 2013 model Moto X için güncelleme desteğinin 2015'in sonuna dek devam etmesi bekleniyor.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...