Whatsapp Sesli Arama Şimdi iPhone'da!

REKLAMLAR

Whatsapp, büyük devrim yaratan sesli arama özelliğini sadece Android sürümünde sunmuştu. Bugün Samsung'un işletim sistemi Tizen'e gelen güncellemeyle bu özelliğe sahip işletim sistemi sayısı ikiye yükselmişti. Bugün iOS platformundaki Whatsapp'a gelen güncellemeyle sesli arama özelliği artık iPhone cihazlarda da kullanılabilir hale geldi.

REKLAMLAR

App Store'a gelen güncellemeyle Whatsapp kullanıcıları hem uzun zamandır bekledikleri sesli arama özelliğine kavuştu, hem de doğrudan medya paylaşma özelliğine sahip oldu. Ayrıca 2.12.1 sürümüyle gelen güncellemede hızlı medya erişimi, rehberdeki kişileri direkt olarak Whatsapp'dan düzenleme ve medya içeriğini Whatapp üzerinden düzenleme özellikleri eklendi.

REKLAMLAR

Yeni sürümü kullanmaya başlamak ve sesli arama gibi pek çok özelliği denemek için uygulamayı güncellemeniz yeterli olacaktır.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...