Kategoriler
Apps & Oyunlar

Elephone P3000s Modeline CyanogenMod 12.1 Desteği

CyanogenMod 12.1 sürümü Mediatek işlemcili akıllı telefonlarda boy göstermeye başladı. Elephone alternatif ROM topluluğunda uzun süredir var ve destek görüyor. Sonuçlara baktığımızda kendi akıllı telefonları için geliştirilen alternatif ROM’ları indirmek ve cihaza yüklemek oldukça kolay, neredeyse birkaç tıklama yeterli oluyor.

Elephone P3000 review - Android Authority

Elephone ekibinin üzerinde son çalıştığı sistem CyanogenMod 12.1 sürümü. Bu popüler Android ROM versiyonunun son sürümü Android 5.0 Lollipop işletim sistemini temel alıyor. YouTube’da yayınlanan videoda Mediatek işlemcili P3000s modeli akıllı telefon üzerinde CyanogenMod 12.1’in kurulu olduğu görülüyor. Böylece CyanogenMod 12.1 versiyonu MTK işlemcili bir cihazda ilk kez yer almış oluyor.

İlginizi Çekebilir:  İyi Bir Oyun Bilgisayarı Nasıl Olmalı?

ROM’un bu kadar hızlı şekilde port edilmiş olması şaşırtıcı, ancak sistemin son kullanıcılara sunulmadan önce büyük çaplı iyileştirmelere ihtiyacı var. Arayüzü geçişlerinde hissedilir takılmalar olduğu gözlerden kaçmıyor. Yine de bu olumlu bir gelişme ve önümüzdeki haftalarda stabil versiyonun kullanıma sunulması bekleniyor.