in

Facebook’un Yeni Uygulaması Hello Kullanıma Sunuldu

Facebook kullanıcıların iletişim deneyimini zenginleştirme ve kolaylaştırma amacıyla geliştirdiği Hello uygulamasını duyurdu. Araç temelde Android işletim sistemli akıllı telefonlara yönelik bir arama uygulaması ancak Facebook’tan bilgi alabiliyor, bu sayede örneğin sizi arayan ancak telefonunuzda kayıtlı olmayan bir numaranın kime ait olduğunu öğrenebiliyorsunuz.

Uygulamanın diğer özellikleri arasında istenmeyen aramaları engelleme, bir arkadaşla Messenger uygulaması üzerinden sohbet başlatma ve profilleri tek dokunuşla görüntüleme bulunuyor. Uygulamayı kullanabilmek için elbette Facebook hesabıyla oturum açmanız gerekiyor. Facebook sunucularıyla sürekli iletişim kurulduğu için kişisel bilgilerin güncellemesi otomatik gerçekleştirilmekte.

Hello uygulaması çok fazla sayıda kişi tarafından engellenmiş numaraların çağrılarını otomatik engelleyebiliyor, uygulamalar arasında geçiş yapmadan rehberiniz ve Facebook hesabınızdaki kişiler arasında arama yapma olanağı sunuyor. Arkadaşlarınızın güncel profil görselleri, bilgileri ve doğum günlerini görebiliyorsunuz. Tıpkı telefonun kendi rehber uygulamasında olduğu gibi rehberinize yeni kişiler ekleyebiliyor veya mevcut profilleri düzenleyebiliyorsunuz.

Facebook’un tam olarak Hello – Caller ID & Blocking adını taşıyan yeni ücretsiz uygulamasını Google Play üzerinden yükleyebilirsiniz. Sizde Akıllı Telefon Sosyal bölümümüzden sorularınızı sorabilir, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...