Kategoriler
Haberler

LG G4 Çift SIM Versiyonu Görüntülendi

LG G4 akıllı telefonun 29 Nisan‘da anavatanı Güney Kore’de satışa sunulacağını kısa süre önce bildirmiştik. Akıllı telefonun çift SIM destekli versiyonunun görüntüleri sızdı. Boyutları, ekranı ve pil kapasitesi ile ilgili bilgiler de açığa çıkmış durumda.

LG G4’ün çift SIM destekli versiyonunda ekranın sağ alt köşesinde bir SIM geçiş butonu mevcut, sızan görseldeki görüntü iki slotun da boş olduğu izlenimini veriyor. Cihazın tanıtım görsellerinden birkaçı da ortaya çıktı ancak bu görsellerin tek SIM destekli model ve diğer yuvanın microSD kart için olduğu tahmin ediliyor.

Görsellerden birine bakılırsa pil kapasitesi 3000 mAh olacak. Qi kablosuz şarj standardını destekleyen akıllı telefon için bir şarj beşiği tasarlanmış. Bu donanımın rengi büyük ihtimalle beyaz olacak. Arka kısımdaki ana kamera 16 MP çözünürlük ve f/1.8 açıklık değerlerine sahip. Geniş manuel kullanım olanakları sunması beklenen cihaz RAW ve RAW + JPG modlarında gösterim yapabiliyor.

5.5 inç genişlikli QHD ekran kuantum nokta teknolojisi sayesinde üst düzey kontrast, parlaklık ve sRGB renk paletinin % 120‘sini sunabiliyor. LG G4 son nesil UX 4.0 arayüzü ve yeni birçok yazılımsal özellikle birlikte 28 Nisan’da resmen tanıtılacak.