Mortal Kombat X Google Play'deki Yerini Aldı

REKLAMLAR

Warner Bros. Interactive oyunculara verdiği sözü yerine getirdi ve Mortal Kombat X oyununun mobil cihazlarla uyumlu sürümünü geliştirdi. Etkileyici dövüş oyunu artık Android 4.0 ve daha güncel işletim sistemi sürümüne sahip akıllı telefonlara yüklenebiliyor. Firma oyun için "freemium" modelini uygun görmüş durumda.

NetherRealm Studios Mortal Kombat X'in iOS işletim sistemli cihazlarla uyumlu versiyonunu daha önceden geliştirmişti, böylece popüler iki mobil platformla uyumlu Mortal Kombat X oyuncularla buluşturulmuş oldu.

REKLAMLAR

Oyun bünyesinde çok oyunculu takım mücadele modlarıyla birlikte uygulama içi satın alma seçenekleri bulunuyor. Oyuncular üçer kişiden oluşan iki takım halinde karşılıklı mücadele edebiliyor, rakibi alt etmek için özel saldırılar ve yetenekler devreye sokularak deneyim puanı artırılabiliyor. Popüler savaşçılara ev sahipliği yapan oyunun zengin multiplayer özellikleri sayesinde eğlenceli vakit geçirilebilmekte.

REKLAMLAR

Free-to-play kategorisine dahil edebileceğimiz Mortal Kombat X oyununu Android işletim sistemli akıllı telefonunuza Google Play üzerinden yükleyebilirsiniz.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...