Xiaomi Mi 4 Türkiye'de Satışa Sunuluyor

REKLAMLAR

Çin'in en büyük akıllı telefon üreticilerinden birisi haline gelen Xiaomi, bir süredir aralarında Türkiye'nin de bulunduğu bazı ülkelere giriş hazırlığı yapıyordu. Ne zaman gireceği uzun süredir sır olan firmanın Türkiye'ye girişiyle ilgili bu sefer çok net bir detay yakalandı.

REKLAMLAR

Xiaomi MI4, Hızlıal.com'daki bu ilanda listelenmeye başlandı. Satışa sunulacak cihaz 5.0" Full HD ekran, 2.5 GHz hızıda Snapdragon 801 işlemci, 8 MP ön ve 13 MP arka kamera, 3 GB RAM ve 16 GB ROM kombinasyonuyla gelecek. MIUI arayüzüne sahip Android 4.4.3 KitKat işletim sistemiyle gelen MI4, şimdilik beyaz rengiyle gelmiş görünüyor.

REKLAMLAR

Vodafone'un teknik servis hizmetini sağlayan Brightstar firmasının garantisi altında olan Xiaomi MI4'ün fiyatı ise 1899 TL olarak görünüyor. Beklenenden oldukça pahalı bir fiyata listelenen MI4'ün aracısız olarak çok daha düşük fiyatlara satılacağını düşünüyoruz.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...