in

Telefonu Bilgisayardan Kullanma: AirDroid

Android telefon kullanan kullanıcıların en fazla sorduğu sorulardan birisi de “Cihazımı bilgisayardan nasıl kontrol edebilirim?”. Cihazınıza root izni vererek çeşitli uygulamalar yardımıyla remote işlevi kazandırabilirsiniz fakat ileride çıkabilecek bir sorunda root izni verildiği için cihaz garanti kapsamı dışında tutulacaktır.

AirDroid uygulaması sayesinde Android telefonunuzda yaptığınız temel işlemleri root yetkisi vermeden bilgisayarınızdan kontrol edebilirsiniz. Bunun için telefonunuzu, bilgisayarınızın bağlandığı ortak bir Wi-Fi ağından eşleştirmeniz yeterli olacaktır. Bu uygulama sayesinde cihazınızdaki temel işlevleri yapabileceğiniz gibi, kaybolma ve çalınma durumunda uzaktan müdahale edebiliyorsunuz.

Uygulamayı detaylı bir şekilde tanıttığımız YouTube videomuzu aşağıda bulabilirsiniz. Daha fazla video için Akıllı Telefon YouTube kanalımızı takip edebilirsiniz. İyi seyirler 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=-2MjbRAamAM


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...