BlackBerry Classic Beyaz Versiyonu Tanıtıldı

REKLAMLAR

BlackBerry Classic akıllı telefonun beyaz renkli versiyonu tanıtıldı. Cihaz geçtiğimiz yıl Aralık ayında, yalnızca siyah renk seçeneğiyle kullanıma sunulmuştu.

Kanada merkezli firmanın açıklamasına bakılırsa Classic'in beyaz versiyonu resmi distribütör aracılığıyla Hong Kong'da, ShopBlackBerry ve Amazon aracılığıyla da İngiltere'de bu hafta satışa sunulacak. Önümüzdeki haftalarda İtalya, Vietnam, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan'da satın alınabilir olacak.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

BlackBerry Classic akıllı telefon Qualcomm MSM8960 Snapdragon yongaseti ve çift çekirdek 1.5 GHz Krait işlemciden güç alıyor. 3.5 inç genişlikli dokunmatik ekran içeren üründe 2 GB RAM, 16 GB kapasiteli dahili depolama birimi, microSD hafıza kartı yuvası, 8 MP çözünürlüklü arka kamera ve 2 MP ön kamera mevcut. Cihazın en dikkat çekici özelliği ise geleneksel QWERTY klavye ve trackpad içermesi.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...