Kategoriler
Konular

Xiaomi Mi 4i Tasarım Detayları

Xiaomi Mi 4i akıllı telefon kısa süre önce görücüye çıktı. Üretici firma cihazı amiral gemisi olarak nitelendirmekte ısrar etse de ürün aslında üst düzey bileşenlere sahip olan ve uygun fiyat etiketiyle gelen orta seviye bir cihaz. Tanıtımı ilk kez Hindistan’da gerçekleştirildi.

Xiaomi Mi 4i akıllı telefonun tasarımı Mi 4 modeliyle büyük benzerlikler içeriyor. Mi 4 kenar kısımlarda metal çerçeveye sahipken Mi 4i’nin gövdesi tamamen polikarbonat malzemeden oluşuyor. Arka kısım renk tercihine göre mat ve parlak olabiliyor. Dokunuş hissi oldukça iyi, özellikle mat seçeneklerde elinizde pahalı Premium bir cihaz tutuyormuşsunuz deneyimi sunuyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone'un yenilenmiş olduğunu anlamak

Mi 4i aynı zamanda Mi 4’e kıyasla daha hafif ve ince tasarlanmış. 5 inç genişlikli ekranın sayesinde elde rahatlıkla tutulabiliyor ve sorunsuzca kullanılabiliyor. Malzeme kalitesi ve tasarım detayları övgüyü hak ediyor. Akıllı telefon masaya konulduğunda hoparlör tamamen kapanmıyor ve ses seviyesi önemli ölçüde korunuyor. Paslanmaz çelik kontrol butonları ve arka kısımda kamera bizlerle.