Kategoriler
Apps & Oyunlar

Facebook Messenger Görüntülü Görüşme Özelliği Kazandı

Popüler sosyal ağ sitesi Facebook Android ve iOS mobil işletim sistemleriyle uyumlu Messenger uygulamasına ücretsiz görüntülü görüşme özelliği kazandırdı. Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefon kullanıcıları Google Play ve App Store üzerinden güncellemeyi gerçekleştirdikten sonra herhangi bir Messenger diyaloğundaki kamera simgesine basitçe dokunarak hemen görüntülü arama başlatabiliyor.

Facebook Messenger Yüz Tanıma Özelliği Kazanabilir – Önereceğim

Güncellemeden şu an için Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Belçika, Kanada, Hırvatistan, Danimarka, Fransa, Yunanistan, İrlanda, Laos, Litvanya, Meksika, Nijerya, Norveç, Umman, Polonya, Portekiz ve Uruguay’da faydalanılabiliyor. Facebook önümüzdeki aylarda bu özelliğin diğer ülkelerde de aktifleştirileceğini açıkladı.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Facebook Messenger’a videolu görüşme özelliğinin eklenmesi şüphesiz önemli çünkü bu alanda Skype, ooVoo, Tango gibi büyük kitleleri elinde tutan uygulamalar var. Firma Messenger’a son zamanlarda üçüncü parti uygulama entegrasyonu ve Messenger’ı bağımsız bir web sitesi olarak kullanma gibi farklı özellikler de eklemişti.

Facebook’un popüler mesajlaşma uygulamasının görüntülü görüşme olanağı sunan hizmetler alanında yaratacağı etkiyi önümüzdeki dönemlerde hep birlikte göreceğiz.