in

LG Magna Teknoloji Mağazalarındaki Yerini Aldı

Orta sınıf akıllı telefonlar arasında yer alan LG Magna Şubat ayında firmanın Joy, Leon ve Spirit gibi diğer modelleriyle birlikte duyurulmuştu. Cihaz Hindistan’da kullanıma sunuldu. Satış fiyatı ise 260 USD seviyesinde.

Sınıfındaki birçok akıllı telefon gibi 5 inç genişlikli ve 720p çözünürlüklü bir ekrana sahip olan Magna 1.3 GHz dört çekirdekli işlemci barındıran Mediatek MT6582 yongasetinden güç alıyor. LTE uyumlu modellerde ise 1.2 GHz dört çekirdek işlemci var. 1 GB RAM ve microSD hafıza kartları sayesinde genişletilebilen 8 GB dahili depolama alanı hazır. 2540 mAh kapasiteli pil tatmin edici.

Akıllı telefon bünyesinde 8 MP çözünürlüklü ana kamera ve Selfie çekimler için 5 MP ön kamera bizleri karşılıyor. Android 5.0 Lollipop işletim sistemi firmanın kendi arayüzüyle özelleştirilmiş. LG Magna’nın Brezilya‘da LG Prime Plus adıyla kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...