ASUS ZenFone 2'nin 128 GB Hafızalı Versiyonu Geliyor

REKLAMLAR

ASUS'un akıllı telefon pazarındaki amiral gemisi ASUS ZenFone 2, kısa zamanda Fiyat/Performans değerlendirmelerinde üst sıralarda yer bulmayı başardı. Türkiye'de de yakın zamanda satış sunulması beklenen serinin ZE551ML versiyonunun 128 GB dahili hafızalı modeli ortaya çıktı!

Hindistan'ın en büyük alışveriş sitelerinden Flipkart'ta ön siparişe açılan modelde 5.5" Full HD ekran, 2.3 GHz hızında Intel Atom Z3580 işlemci, 4 GB RAM, 128 GB microSD kart ile genişletilebilir dahili hafıza, 13 MP arka ve 5 MP ön kamera, ASUS ZenUI arayüzlü Android 5.0 Lollipop işletim sistemi gibi teknik özellikler mevcut.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Bu özelliklerle üst seviye akıllı telefon pazarının son noktasında yer alan ZenFone 2 ZE551ML, 472$'lik fiyatıyla (Türk lirasıyla yaklaşık 1270 TL) Hintli alıcılarını bekliyor. Ancak daha önce 3 versiyonu ile Türkiye'ye geleceğini belirttiğimiz serinin bu ürününün Türkiye'de en azından yüksek dolar kuru düşmeden satılmasını beklemiyoruz.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...