Meizu MX4 Pro Android Lollipop Güncellemesi Hazır

REKLAMLAR

Meizu MX4 Pro akıllı telefon OTA yoluyla Android Lollipop 5.0.1 güncellemesine kavuştu. MX4 Pro bilindiği gibi Çinli telefon üreticisi Meizu'nun üst seviye, amiral gemisi akıllı telefonu. Cihaz geçtiğimiz yıl tanıtılan akıllı telefonlar arasında yüksek benchmark skorları sayesinde dikkatleri çekmeyi başarmıştı. 2560 x 1536 piksel çözünürlüklü ekran, sekiz çekirdek Exynos CPU, 3 GB RAM, 20.7 MP kamera, parmak izi okuyucu, 3350 mAh kapasiteli pil, Premium metal gövde gibi iddialı özelliklerine rağmen firma küresel pazarın büyük bir kısmında bu cihazı satışa sunmadı.

REKLAMLAR

Meizu MX4 Pro sahipleri dün telefonlarına yeni Flyme OS güncellemesinin geldiği bildirimini aldı. Flyme OS cihazda yer alan özelleştirilmiş Android sürümü. Güncellemeden önceki Flyme OS 4.0 sürümü Android 4.4.4 KitKat işletim sistemini esas alıyordu. Büyük bir güncelleme olduğu için OTA ile 650 MB'lık paket geliyor. Güncellemenin ardından cihaz Android 5.0.1 Lollipop tabanlı Flyme OS 4.5.1A'ya geçiş yapıyor. Güncelleme ile birlikte Lollipop'un getirilerini kazanan cihazda akıcılık ve uygulamaların tepki süresi iyileştiriliyor, dokunmatik hassasiyet ve Home butonunun doğruluğu artırılıyor, ısınma sorunları önemli ölçüde çözülüyor ve AnTuTu benchmark'ta 49000 üzeri puanı görmek mümkün hale geliyor.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...