Kategoriler
Haberler

LG G4’ün Türkiye’deki Satış Fiyatı Belli Oldu!

28 Nisan’da global, 29 Nisan’da da İstanbul’da geniş çaplı bir tanıtım organizasyonu düzenlenen LG G4, özellikle kamera performansıyla ve etkileyici deri kapağıyla pek çok kişinin ilgisini çekmişti. LG’nin bu yılki amiral gemisinin Türkiye’de rekabetçi bir fiyata satılıp satılmayacağı ise büyük bir merak konusuydu.

Vatan Bilgisayar’ın açtığı ilana göre LG G4’ün deri kapaklı versiyonu 2.399 TL‘ye listelenmeye başladı. Plastik ve deri kapak olarak 2 versiyon halinde satışa sunulacak G4’ün plastik kapaklı versiyonunun ise 2200-2300 TL bandında bir fiyattan satışa sunulmasını bekliyoruz. 29 Mayıs’ta satışa sunulacağı açıklanan LG’nin daha önceki amiral gemileri olan G3’ün 3 GB RAM-32 GB dahili hafızalı versiyonu 1699 TL, G2’nin 2 GB RAM-32 GB dahili hafızalı versiyonu ise 1299 TL’den satılıyor. Bu cihazlara göre LG G4’ün fiyatının bir tık yukarıda olduğunu söyleyebiliriz.

Teknik özelliklerinin bu konuda yer aldığı LG G4’ün fiyatını nasıl buldunuz? Görüşlerinizi Akıllı Telefon Destek‘teki konumuzda paylaşabilirsiniz.