Windows 10 Akıllı Telefonlara Bu Yaz Gelmiyor

REKLAMLAR

Microsoft akıllı telefonlarla uyumlu Windows 10'u bu yaz kullanıma sunmayacak. Redmond merkezli şirketin Başkan Vekili Joe Belfiore San Francisco'daki BUILD etkinliğinde gelişmeyi basın mensuplarıyla paylaştı.

Microsoft Windows 10 işletim sistemini öncelikle kişisel bilgisayarlar için kullanıma sunmayı planlıyor. Akıllı telefonla uyumlu olan versiyonun geliştirilme süreci masaüstü versiyona kıyasla biraz daha geriden ilerlemekte.

Firmanın bu stratejisi açıkçası çok şaşırtıcı değil çünkü Windows 8.1 vesiyonunun kullanıma sunulduğu günlerde de akıllı telefonlarla uyumlu Windows Phone 8.1 kullanıcılarla hemen buluşturulmamıştı.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Windows 10'un akıllı telefonlar için geliştirilen arayüzünün görsellerini buradaki haberimizde sizlerle paylaşmıştık. İşletim sisteminin kişisel sesli asistanı Cortana'nın cinsiyetinin değiştirilebileceği haberini de yine sizlere bu haberimizde iletmiştik.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...