Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy Note II Lollipop Güncellemesi Alamayacak

Samsung Galaxy Note II Lollipop güncellemesi alamayabilir. Samsung Gulf‘ın Facebook sayfasında bir kullanıcının sorusuna verilen yanıta bakılırsa Samsung Galaxy Note II Lollipop güncellemesi alamayacak. Bu durumda iki nesil öncesinin amiral gemisi phablet modeli olan cihaz birçok pazarda Android 4.4.2 KitKat işletim sistemine mahkum kalacak.

Samsung Galaxy Note II Lollipop

Gelişme özellikle Samsung Polonya‘nın yaklaşık birkaç ay önce Galaxy Note II için güncelleme planladığı ifadesinin ardından büyük hayal kırıklığı yaratmış durumda. Lollipop güncellemesinin bölge bağımlılığı gösterdiğini daha önce görmüştük ama şanslar giderek azalıyor.

Samsung Galaxy Note II tatmin edici donanımsal özelliklere sahip bir cihaz olsa da bir yıl önce kullanıma sunulan bazı akıllı telefonlar dahi son Android güncellemelerine ulaşamayabiliyor. Bu durum akıllı telefon pazarında Android versiyonlarının çok parçalı bir görünüm sergilemesine neden oluyor. Amiral gemisi cihazın güncelleme almasını umuyoruz ama tabloya bakılırsa bu gerçekleşecek gibi görünmüyor.

İlginizi Çekebilir:  Instagram'daki tüm fotoğraflarınızı nasıl indirirsiniz?