Kategoriler
Konular

LG G4 İnternet ve Bağlantı Özellikleri

LG G4 İnternet ve Bağlantı Özellikleri 2

LG G4 İnternet ve bağlantı özellikleri değerlendirmemizle karşınızdayız. LG yeni amiral gemisi akıllı telefonunda kendi web tarayıcısını kullanmak yerine Google Chrome’u tercih etmiş ve bu tarayıcı bizce de yerinde bir çözüm olmuş. Chrome zengin bir kullanım deneyimi sunabildiği gibi çeşitli özelliklere de ev sahipliği yapıyor. Özellikle kişisel bilgisayarında da Chrome kullananlar iki tarayıcı arasında veri senkronizasyonu gerçekleştirebileceklerini unutmamalı.

Cihazın 5.5 inç genişlikli ve Quad HD çözünürlüklü ekranında internet sitelerinde gezinmek oldukça keyifli. G3 modelinde de aynı kullanım deneyimini elde etmiştik. Her şey mümkün olduğunca çabuk yükleniyor, uzun sayfalarda aşağı-yukarı navigasyon ve sayfalarda yakınlaşmalar takılma sorunu çıkarmıyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone için en iyi pil tasarrufu uygulamaları

Qualcomm Snapdragon 808 yongasının beğenimizi kazanan özelliklerinden birisi de entegre X10 LTE radyosunun bulunması. Akıllı telefonda elbette aGPS, GLONASS, Bluetooth 4.1 BLE, dual-band 802.11a/b/g/n/ac kablosuz ağ bağlantısı, NFC, DLNA, 4K destekli SlimPort ve IR yer alıyor. Sonuncu özellik sayesinde QuickRemote uygulamasından faydalanabiliyorsunuz. Akıllı telefonunuz adeta bir evrensel kumandaya dönüştürülebiliyor.

LG G4 İnternet ve bağlantı özellikleri kısaca bu şekilde. Sonraki yazımızda akıllı telefonun kamerasının fotoğraf ve video çekimi performansını ele alacağız.