Kategoriler
Konular

LG G4 ve Samsung Galaxy S6 Tasarım Farkları

LG G4 ve Samsung Galaxy S6 Tasarım Farkları 2

“LG G4 ve Samsung Galaxy S6 Tasarım Farkları”nı ele alıyoruz. LG’nin amiral gemisi akıllı telefonunda çıtayı yükselteceği ve Galaxy S6’dan daha “Premium” bir cihaz tasarlayacağı şüphesiz beklenen bir gelişmeydi. G4’ün plastik gövdeli versiyonu hala mevcut ama daha Premium konumdaki deri versiyonu ön plana çıkmayı başardı. Bu modelin Galaxy S6’ya çok iyi bir cevap olduğu kesin.

LG G4 ve Samsung Galaxy S6 Tasarım Farkları 3

Samsung’tan bahsetmişken firmanın yeni amiral gemisinde kullanıcı geri bildirimlerini dikkate aldıklarını ve S6’nın metal ile camdan oluşan gövde yapısının hayli tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz. Kombinasyon istenen şıklığı ve tutuş deneyimini sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone'un yenilenmiş olduğunu anlamak

Ergonomi konusunda görece küçük bir cihaz olan Galaxy S6’nın tek elde kullanımı konforlu. LG G4’ün geniş ekranı internet deneyimine olumlu katkı sunuyor. LG G4’ün ebatları G3’e kıyasla biraz daha büyük olsa da hafif kavisli yapısı sayesinde elde tutuş hissi güven veriyor. Sağlam bir cihaz sahip olduğunuz hissini yaşıyorsunuz.

LG G4 ve Samsung Galaxy S6 tasarım farkları bu şekilde. Sonraki yazımızda akıllı telefonların ekran performanslarını değerlendireceğiz.