Kategoriler
Haberler

Meizu MX5 ve M1 Note 2 Haziran’da Tanıtılacak

Meizu MX5 ve M1 Note 2 akıllı telefonlar Haziran ayında resmen duyurulacak. Son bilgilere bakılırsa firma önümüzdeki ay içerisinde iki ayrı etkinlik düzenleme hazırlığında, yani iki yeni akıllı telefon basın mensuplarına tanıtılacak.

İlk etkinliğin 2 Haziran‘da gerçekleştirilmesi ve bu tarihte M1 Note’un yeni modelinin görücüye çıkması bekleniyor. M1 Note 2 şeklinde adlandırılması muhtemel olan cihaz tıpkı öncülü gibi Full HD dokunmatik ekrana sahip olacak. M1 Note 2 ayrıca Home tuşuna gömülü parmak izi okuyucu içeriyor. Akıllı telefonun piyasa fiyatı önceki modele kıyasla daha yüksek olacak çünkü M1 Note’un da en azından altı ay daha raflardaki yerini koruması mümkün.

İlginizi Çekebilir:  iOS 15.4 ile tüm Apple uygulamalarına 120 Hz desteği geliyor

30 Haziran‘da Meizu’nun yeni amiral gemisi akıllı telefonu MX5‘i tanıtması bekleniyor. Yekpare gövde tasarımına sahip olan akıllı telefonda da oval formdaki Home tuşuna parmak izi okuyucu dahil edilmiş durumda. Meizu MX5’in 2.2 GHz‘de görev yapan sekiz çekirdek işlemcili MediaTek MT6795 yongasetinden güç alacağı ifade ediliyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.