Kategoriler
Konular

En İyi Beş Android Müzik Uygulaması

En İyi 5 Android müzik uygulaması dosyamızla yine karşınızdayız. Müzik tutkunlarının müzik dinleme platformları ve dinledikleri müzikler yıllar içinde değişime uğruyor. Akıllı telefonların yükselişiyle birlikte müzik dinlemek için kullanılan ana seçenek bu hemen her şeyi yapabilen cihazlarımız oldu. Android işletim sistemi için hayli geniş bir geliştirici topluluğu mevcut ve tasarlanan uygulamalar ile kullanıcıların akıllı telefonları daha işlevsel hale getirilebiliyor. Google Play üzerinde çok sayıda müzik uygulaması mevcut. Biz de bu uygulamalar içinden en beğendiklerimizi sizlere tanıtmak istedik. Dilerseniz şimdi araçları daha yakından tanıyalım.

DoubleTwist

doubletwist En İyi 5 Android Müzik Uygulaması

DoubleTwist özellikle iTunes ekosistemi ile yakından ilişkisi bulunan kullanıcıların favori uygulaması konumunda. Sade tasarımlı araç ile iTunes ve Android arasında kolayca eşitleme yapılabiliyor. Basit müzik uygulaması ücretsiz ancak uygulama içi satın alma seçenekleriyle farklı özellikleri etkinleştirmek mümkün. Görsel ögelere sahip ekolayzır, yüksek kalitede albüm görselleri, sonraki şarkıyı tahmin etme durumunu ortadan kaldıran “What’s Next” listesi ve çok sayıda ses formatı desteği hazır. Uygulama video, podcast gibi içerikleri iTunes’a kablosuz aktarabiliyor, Apple TV ve diğer cihazlara müzik gönderebiliyor. DoubleTwist yalnızca başarılı bir müzik uygulaması değil, aynı zamanda harika özellikler içeren bir medya oynatıcısı.

Poweramp

poweramp En İyi 5 Android Müzik Uygulaması

Poweramp favori uygulamalarımızdan başka bir tanesi. Bünyesinde oturup bütün gün konuşabileceğimiz kadar özellik mevcut. Müzik konusunda ciddiyseniz kesinlikle bakmanızı tavsiye ediyoruz. Uygulama 15 gün boyunca ücretsiz kullanılabiliyor. Tüm özellikleri bu süre boyunca deneyip satın alıp almama mevzusunu değerlendirebilirsiniz. Araçta tıpkı DoubleTwist gibi görsel zenginlik sunuluyor. “Şimdi Yürütülüyor” (Now Playing) ekranında büyükçe albüm kapağı görüntülenmekte. Çok sayıda tema ve çeşitli ince ayar seçenekleri hazır. Uygulamayı dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Çok sayıda dosya tipine destek, ekolayzır, ses azaltarak geçiş , aralıksız geçiş ve aklınıza gelmeyecek birçok seçenek elinizin altında. Poweramp şüphesiz en başarılı müzik uygulamalarından biri.

İlginizi Çekebilir:  Samsung Galaxy S ve Galaxy A farkları

Google Play Music

google play music En İyi 5 Android Müzik Uygulaması

Google Play Music yalnızca bir müzik oynatıcısı olmaktan öte işlevlere sahip. Maalesef Poweramp gibi derin özelleştirme seçenekleri içermiyor ancak zengin müzik koleksiyonunuzu devasa bulut kütüphanesine aktarabiliyorsunuz. Google’ın kendi servisi olduğu için akıllı telefonunuzla başarılı şekilde entegre olabiliyor, işletim sisteminde kilit ekranına dahi yerleşebilmekte. Aracın önemli özelliği bulut yetenekleri. Müziklerinizi bulut ortamına yükledikten sonra Android işletim sistemli akıllı telefonunuz nerede olursa olsun koleksiyonunuzdan parçalar dinleyebilirsiniz.

Shuttle Music Player

shuttle_music_player En İyi 5 Android Müzik Uygulaması

Shuttle Music Player uygulamasını daha önce hiç duymamış olabilirsiniz ancak kesinlikle dikkate değer bir seçenek. Poweramp detaylı seçenekleri ve geniş özelleştirme olanakları ile “ağır abi” konumundayken Shuttle daha hafif görünüyor ve rahat hissettiriyor. Uyku zamanlayıcısı, boşluksuz müzik oynatma, farklı temalar arasında tercih imkanı ve dahili ekolayzır‘a yer verilmiş. Uygulamanın ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunmakta, ücretli versiyon yalnızca 0.99 USD karşılığında satın alınabiliyor. Bu sürümün ücretinin hakkını kesinlikle verdiğini söyleyebiliriz.

Equalizer+

equalizer+ En İyi 5 Android Müzik Uygulaması

Uygulamanın işlevinin önemli kısmı zaten adında da anlaşılabiliyor. Equalizer+ diğer uygulamaların aksine ekolayzır işlevleri üzerine odaklanmış bir seçenek. Aynı zamanda sağlam bir müzik oynatıcısı, kendisi ücretsiz olsa da uygulama içi satın alma seçeneklerine bütçe ayırdığınızda çeşitli avantajlar sunabiliyor. Ön tanımlar ile birlikte 5-band ekolayzır, bass geliştirici, bağlamsal arama, ikinci bir ekranda görüntülenen efektler ve daha fazlası var. Uygulamayı ücretsiz indirebilir ve ana ekolayzır kontrollerinden faydalanabilirsiniz.