in

Apple Yeni Müzik Uygulaması Yayımlıyor

Apple Yeni Müzik Uygulaması

Geçtiğimiz sene içerisinde Apple, bildiğiniz gibi, ünlü Beats firmasını satın aldığını duyurarak müzik konusunda atağa geçmişti. Gelen son bilgilere göre de Apple,  Apple Küresel Geliştiriciler Konferansı’nda ( Worldwide Developers Conference ) yeni bir müzik uygulaması tanıtacak. Konferans, planda bir değişiklik olmazsa 8 Haziran’da yapılacak. İsmi Apple Music olması beklenen yeni yazılımın Android uyumlu versiyonu da çıkabilir.

 

Bu şekilde Apple’ın ilk Android uyumlu uygulaması da çıkmış olacak. Uygulamanın temelini sanatçı sayfaları oluşturacak. Sanatçıların başka sanatçılar ve eserleri için yaptığı yorumlar, beğeniler vs. görülebilecek.  iTunes ve iRadio ise varlığını daha da sürdürecek. Bir aydan daha kısa süre içerisinde tanıtılacak Beats bağlantılı Apple yeni müzik uygulaması için fanlar sabırsızlanıyor.

Apple Yeni Müzik Uygulaması


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...