Kategoriler
Haberler

Galaxy Note 3 Neo Lollipop Güncellemesi Doğrulandı

Haftalar önce Samsung Fransa Galaxy Note 3 Neo akıllı telefon için Android Lollipop işletim sistemi güncellemesinin hazırlanacağını belirtmişti, firmanın Hollanda birimi de güncellemenin geleceği bilgisini doğruladı.

Fransa’daki ekibin aksine Hollanda birimi güncellemenin ne zaman sunulacağı konusunda net bir açıklama yapmadı. Kullanıcı sorusuna verilen yanıta göre Lollipop güncellemesinin Polonya’da ne zaman alınabileceği konusunda da henüz bilgi yok.

Ocak 2014’te duyurulan ve aynı yılın Şubat ayında kullanıcılarla buluşturulan Samsung Galaxy Note 3 Neo akıllı telefonun 5.5 inç genişlikli Super AMOLED ekranı 1280 x 720 piksel çözünürlük değerine sahip. Cihaza dört çekirdek 1.3 GHz Cortex A7 ve çift çekirdek 1.7 GHz Cortex A15 işlemci çekirdeklerini barındıran Exynos 5260 yongaseti güç veriyor. 2 GB RAM, 16 GB kapasiteli artırılabilir hafıza, LED flaşlı 8 MP ana kamera, 2 MP ön kamera, 3100 mAh kapasiteli pil gibi detaylar var. Galaxy Note serisinde yer aldığı için S Pen kalem ve bunun getirdiği yazılımsal avantajları içeriyor.