Microsoft Lumia 540 Dual SIM Duyuruldu

REKLAMLAR

Microsoft Lumia 540 Dual SIM akıllı telefonun detayları geçtiğimiz ay ortaya çıkmıştı, akıllı telefonun Hindistan pazarı için resmi duyurusu gerçekleştirildi. Bu ülkede 160 USD seviyesinde fiyat etiketi taşıyacak olan cihaz 18 Mayıs'ta satışa sunulacak.

Ön siparişi şu anda verilebilen akıllı telefon Lumia Denim güncellemeli Windows Phone 8.1 işletim sistemi ile geliyor. Gelecekte Windows 10 güncellemesi almasına kesin gözüyle bakılıyor.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Lumia 540 Dual SIM'ın 5 inç genişlikli ekranı 1280 x 720 piksel çözünürlük değerine sahip. LED flaşlı ana kamera 8 MP çözünürlüklü, Selfie çekimler için ise ön kısımda 5 MP kamera bulunuyor. Ürüne 1.2 GHz dört çekirdek Cortex-A7 işlemcili Qualcomm Snapdragon 200 yongaseti güç vermekte. 1 GB RAM, 8 GB kapasiteli artırılabilir depolama alanı ve 2200 mAh kapasiteli pil bizlerle. Çift SIM desteğiyle ön plana çıkan akıllı telefonda 42.2 Mbps HSPA şebeke uyumu söz konusu.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...