Digital Dudz + Akıllı Telefon = Akıllı Tişört

REKLAMLAR

Akıllı telefon, akıllı saat, giyilebilir teknolojiler dört bir yanımızı sarmaya devam ediyor. Şimdi de size belki de şimdiye dek görüp görebileceğiniz en havalı tişört tasarımını nasıl yapacağınızdan bahsedeceğiz. Bunun için bir akıllı telefona ve bu işe uygun bir tişörte ihtiyacınız var. Hali hazırda bir tişörtünüz varsa kolay. Evde istediğiniz bir deseni transfer baskı yolu ile basma şansınız da var. En kötü ihtimalle çarşıdan pazardan bu işe uygun bir tişört bulun veya dijitalcilerden bastırın.

REKLAMLAR

Şimdiye dek beş milyondan fazla indirilen Digital Dudz ücretsiz bir uygulama. Akıllı telefonunuzu canlandırmanızı sağlıyor. Tabii biz burada ne kadar yazıp çizsek az. Aşağıda bu müthiş tasarımların nasıl göründüğünü anlatan bir video var. Gerçekten de son günlerin en güzel uygulamalarından birisi. Üstelik hem iOS, hem de Android uygulaması var!

REKLAMLAR

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...