Kategoriler
Haberler

HTC One ME9 Satışları Başlıyor

HTC’nin One M9 serisi akıllı telefonlarıyla ilgili zaman zaman küçük sızıntılar görüyoruz. Daha önce M9e modelinden bahsediliyordu, görünüşe bakılırsa akıllı telefon HTC One ME9 olarak karşımıza çıkacak. Ürünün Hindistan’da kısa süre içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

İthalat listesine göre 8 Mayıs’ta ülkeye 1400 adet akıllı telefon girişi gerçekleşmiş. Listede farklı kod numaralarına sahip iki akıllı telefon görünüyor, bunların farklı renk seçeneklerine ait olduğu tahmin edilmekte.

One ME9 modeli görece uygun olan fiyatıyla 5.2 inç ekranlı One M9+‘ın daha alınabilir versiyonu gibi duruyor. İkisi arasındaki en büyük fark metal gövde yerine polikarbonat malzemenin kullanılması. Ön kısımdaki ikincil kameradan fedakarlık yapılmış olması muhtemel ama 20 MP ana kamera muhafaza edilmiş.

İlginizi Çekebilir:  Telegram'daki İngilizce mesajları otomatik olarak çevirmek

Akıllı telefonda 5.2 inç genişlikli QHD ekran, Mediatek MT6795 yongaseti ve 3 GB RAM bulunuyor. HTC One ME9’un satış fiyatı ve tarihi bilinmemekte. Küresel pazarlara giriş tarihi konusunda da bilgi yok, hatta bazı bölgelerde hiç satışa sunulmaması mümkün.