Samsung Galaxy S5 mini Android 5.0.1 Lollipop Güncellemesi

REKLAMLAR

Samsung Galaxy serisi akıllı telefonlarını bu yılın ilk günlerinden beri Android 5.0 Lollipop işletim sistemine geçiriyor. Öncelik elbette Premium ve üst seviye akıllı telefonlarda ancak daha alt segmentlerdeki cihazlar da güncelleme alıyor.

Galaxy S5 mini (SM-G800) akıllı telefonun yılın ikinci yarısında güncelleneceği konusunda bilgiler vardı ancak net tarih belli değildi. Samsung Danimarka'nın listelerine göre ürün Android 5.0.1 Lollipop güncellemesini kısa süre içerisinde alacak. S5 Mini akıllı telefon Galaxy S5'in altında konumlandırılıyor ve Android 4.4.2 KitKat işletim sistemiyle çalışıyor.

REKLAMLAR

Yeni sürümle birlikte akıllı telefonun arayüzü Google'ın Material Design tasarım anlayışına yaklaşacak. Hızlı ayarlar ve son uygulamaların yer aldığı menülerin değişmesi bekleniyor. Project Volta ile pil ömrünün de geliştirilmesi hedefleniyor.

REKLAMLAR

Galaxy S5 mini akıllı telefonun ay sonunda Android 5.0.1 Lollipop güncellemesi alacağını belirtelim.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...