Kategoriler
Haberler

Motorola’dan LED Flaşlı Ön Kameraya Sahip Akıllı Telefon

Motorola bu yıl üst seviye özelliklere sahip akıllı telefon tanıtımı gerçekleştirmedi, ama yakın zamanda bir cihaz görmemiz mümkün. Jose Arturo’ya göre Verizon cihaz test mühendisleri Droid Turbo için Android 5.1 Lollipop güncellemesini test ediyor. Motorola’nın bu yaz içinde Selfie çekimlerde ön plana çıkacak, LED flaşlı ön kameraya sahip bir akıllı telefon kullanıma sunması bekleniyor. Cihazda aynı zamanda microSD kart yuvası da bulunacak.

Moto G ve Moto E modellerinde microSD slotu mevcut, Arturo muhtemelen firmanın yeni nesil üst seviye cihazı, sonraki Moto X modeli hakkında konuşuyor. Bilindiği gibi Google Nexus 6 da dahil olmak üzere firmanın üst seviye akıllı telefonlarında microSD kart yuvası kullanılmıyor.

Ön kısımda LED flaş her kullanıcı için cazip olmayabilir ama Selfie tutkunlarının ilgisini çekeceği kesin. Üçüncü nesil Moto X modelinin 5.2 inç Quad HD ekran, 5 MP ön kamera, optik imaj stabilizasyonu özellikli 16 MP ana kamera, Snapdragon 808 yongaseti, 4 GB RAM, 32 / 64 GB dahili depolama alanı ve 3280 mAh kapasiteli pil içermesi muhtemel.