Samsung Galaxy Note 5 Temmuz'da Gelmiyor

REKLAMLAR

Samsung CEO'su J.K. Shin Galaxy S6 ve Galaxy Note 5 akıllı telefonlarla ilgili ortaya çıkan son söylentileri yalanladı. Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bilgilerde Galaxy S6 satışlarının beklenenin altında kaldığı ve firmanın bu yılki hedefine ulaşmasının pek mümkün görünmediği ifade ediliyordu. Hatta satışların düşük seviyelerde seyretmesi nedeniyle Galaxy Note 5 akıllı telefonun Temmuz ayında kullanıma sunulacağı, Apple iPhone 6S Plus'ın karşısında iddialı şekilde konumlandırılacağı belirtiliyordu. Bu iddianın dayanağı ise Samsung'un bazı partnerlerine gönderdiği Note 5 prototipleri idi.

REKLAMLAR

Samsung CEO'su bugün söylentileri yalanladı. Shin'in açıklamasına göre Galaxy S6 satışları hayli iyi gidiyor ve satış miktarı 10 milyon birimini geçtiğimiz günlerde aştı. Galaxy Note 5 prototiplerinin partnerlere ulaştırılmasının herhangi bir erken tanıtım anlamına gelmeyeceğini de vurguladı. Görünüşe bakılırsa Samsung bu akıllı telefonu için Eylül ayı rutinini bozmayacak.

REKLAMLAR

Samsung'un bu yıl içerisinde kavisli ekrana sahip bir akıllı telefon hazırlayabileceği söyleniyordu, bu cihazın S6 veya Note 5 dışında farklı bir ürün olması ihtimali var. Firma tıpkı Galaxy Alpha'da yaptığı gibi Apple'ın yeni ürünleri karşısında hazırlıklı olmak istiyor. Tabii yeni akıllı telefon iddialarının yalnızca spekülasyon olması da ihtimaller dahilinde. Önümüzdeki aylarda gelişmeleri hep birlikte göreceğiz.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...