Kategoriler
Haberler

Doogee’nin Yeni Amiral Gemisi Akıllı Telefonu Ses Getirebilir

Doogee firması bir süredir yeni amiral gemisi akıllı telefonu üzerindeki çalışmalarını sürdürüyordu. 4 GB RAM ve cam alaşım gövde içermesi muhtemel olan akıllı telefon hayli ilgi görebilir.

Uygun fiyatlı Android akıllı telefonlar geliştiren Doogee’nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu üzerinde çalıştığı bilinmekte. Tasarım detayları netleştirilen ürünün teknik özellikleri konusunda son düzenlemeler yapılıyor. Akıllı telefonun çerçevesi CNC makinesinden çıkmış vaziyette ve eşsiz bir alaşımdan oluşuyor. Ön ve arka panellerde cam kullanılması cihazın şüphesiz şık bir ürün olmasına katkı sağlayacak.

Gövdenin altında bulunan sekiz çekirdek işlemcili Mediatek MT6753 yongasetinden güç alan akıllı telefonda CAT 9 LTE  uyumu var. 3140 mAh veya 4000 mAh kapasiteli bir pil tercih edilebilir. 5 inç genişlikli 2.5D ekranın HD ya da Full HD çözünürlük sunması ihtimal dahilinde. Sony IMX214 veya Samsung Icosell kamera sensörüne sahip olması beklenen cihazda 2, 3 ya da 4 GB RAM‘e yer verilmesi bekleniyor.

Doogee’nin yeni amiral gemisi akıllı telefonunun detayları henüz netlik kazanmış değil, ürünün ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağını da hep birlikte göreceğiz.