in

Nexus 4 ve Nexus 5 Android 5.1.1 İmajları

Google LG tarafından üretilen Nexus 4 ve Nexus 5 akıllı telefonlar için Android 5.1.1 Lollipop fabrika imajlarını yayınladı. Bu akıllı telefonlar için fabrika imajlarını bekleyen teknoloji meraklıları dosyaları hemen indirmeye başlayabilir.

Android 5.1.1 güncellemesi ile Android 5.1 sürümünde karşılaşılan bazı stabilite ve performans sorunları çözülmüş durumda. Güncelleme elbette kapsamlı değil, bazı küçük hata düzeltmelerinden ibaret. Nexus 5 sahipleri indirmeden önce cihazlarının kodunu öğrenmeli çünkü bu akıllı telefon için iki adet indirme bağlantısı mevcut.

Teknik mevzulara yeterince hakim olmayan kullanıcılar için bu cihazlara güncellemenin OTA yani doğrudan akıllı telefona bildirim aracılığıyla ulaştırıldığını ama fabrika imajlarının Android platformu geliştiricileri ve cihaza elle yükleme yapmak isteyen teknoloji tutkunları için sunulduğunu ifade edelim.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...