Kategoriler
Rehberler

HTC One M9’da BlinkFeed’i Kaldırmak

HTC One M9‘da BlinkFeed‘i kaldırmak isteyen kullanıcıları sevindirecek rehberimizle karşınızdayız. HTC’nin BlinkFeed uygulaması Flipboard benzeri bir haber okuma aracı ancak büyük kutucuklu arayüzüyle yüksek özelleştirilebilirlik sunuyor. BlinkFeed firma tarafından tasarlanıp akıllı telefonlara dahil edildikten sonra güncel gelişmelere ulaşmak büyük oranda kolaylaştı. Tabii herkes bu şekildeki uygulamaları sevmek durumunda değil. Sade ve daha pratik bir Android kullanım deneyiminden memnun kalan kullanıcılar HTC One M9’da BlinkFeed’i kaldırmak isteyebilir. Neyseki firma kullanıcıların bu uygulamayı kaldırmasına olanak tanıyor. İşlem oldukça basit, aktardığımız adımları aşama aşama takip etmeniz yeterli olacaktır. Uygulamayı kaldırdıktan sonra tekrar kullanmak isterseniz kolayca geri yükleyebileceğinizi belirtelim.

İlginizi Çekebilir:  iPhone rehberini Excel'e VCF olarak aktarmak

HTC One M9’da BlinkFeed’i Kaldırmak

1. BlinkFeed uygulaması arayüzde varsayılan olarak sol kısımda konumlandırılıyor. Fotoğrafları küçültürken de kullanılan uzaklaşma jestini yapın ve panel menüsüne erişin.

HTC One M9'da BlinkFeed'i Kaldırmak 1

2. BlinkFeed paneline basılı tutun ve sağ üst kısımda yer alan “Uninstall” butonuna doğru sürükleyin.

HTC One M9'da BlinkFeed'i Kaldırmak 2

3. Ve artık BlinkFeed uygulaması arayüzde görünmeyecektir.

HTC One M9'da BlinkFeed'i Kaldırmak 3

4. BlinkFeed uygulamasını daha sonra geri getirmek isterseniz yine küçültme işlevindeki pinch-to-zoom out hareketini yapın ve uygulama simgesini ana ekrana doğru sürükleyin.

HTC One M9'da BlinkFeed'i Kaldırmak 4