in

Apple Store Uygulaması Artık Türkiye İçin İndirilebilir!

Türkiye operasyonunun doğrudan merkez yönetime bağlanmasından sonra faaliyetlerini hızlandıran Apple, İstanbul’da açtığı 2 fiziki mağaza ve e-mağazasından sonra mobil cihazlar için kullanılabilir olan Apple Store uygulamasını Türkiye için kullanıma sundu.

Apple Store uygulaması üzerinden iPhone, iPad, Mac ve diğer ürünlerini, bu ürünlerin aksesuarlarını ve cihazınızın görünümünü etkileyen çeşitli kişiselleştirme paketleri satın alabiliyorsunuz. Eğer aradığınız ürün yoksa, uygulama sizi en yakın Premium Reseller ya da Apple Store’a öncelikli olarak yönlendiriyor. Ayrıca cihazınızla ilgili yaşadığınız bir sorunda uygulama sizi direk olarak Apple’ın müşteri danışmanları olan Genius’lara yönlendiriyor.

Sadece App Store’da bulunan uygulama bize göre diğer uygulama marketlerinde de olsaydı çok daha iyi olurdu. Zira bu mağazadan Apple ürünleri satın alınabiliyor ve bu ürünleri uygulamadan sadece Apple kullanıcıları satın alabiliyor.

 


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...