in

ASUS ZenFone Kullanıcılarına Lollipop Şoku!

ASUS ZenFone 1 serisi, uzun zamandır Android 4.4 KitKat sürümünden Android 5.0 Lollipop sürümüne yükseltilmeyi bekliyordu. Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız haberimizde ZenFone serisine verilecek güncellemenin bir süre ertelendiği duyurulmuştu.

ASUS Hindistan’ın Facebook hesabına gelen bir Lollipop sorusuna yetkilinin verdiği cevap, ZenFone 5’e sahip kullanıcıları çok sinirlendireceğe benziyor. Yetkili, gelen soruda güncellemenin önümüzdeki 3-4 ay içinde yayınlanacağını belirtti. Tabi ki stabil bir Android sürümü vermek tüm akıllı telefon firmaları için müşteri nezdinde bir artı puan, fakat özellikle Türkiye’de de pek çok kişi tarafından beklenen bu güncellemenin neden bu kadar uzun bir süre ötelendiğini de anlamak güç.

Yazımızı sonlandırmadan ufak bir hatırlatma yapalım, Google’ın Android I/O 2015 etkinliğinden Android 6.0 M sürümünün ufak ipuçlarının verilmesi bekleniyor.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...