in

HTC WF5w Akıllı Telefon Listelendi

Orta seviye özelliklere sahip olan HTC WF5w akıllı telefon Çin’de TENAA veritabanındaki yerini almış vaziyette. TD-LTE bağlantı destekleyen ürün China Mobile abonelerine sunulacak.

HTC WF5w’nin teknik özellikler tablosunda 1.5 GHz’de görev yapan sekiz çekirdek işlemci, 2 GB RAM ve 16 GB kapasiteli dahili depolama alanı bulunuyor. Depolama alanı microSD hafıza kartlarıyla genişletilebilmekte. 5.5 inç genişlikli ekran 1280 x 720 piksel çözünürlük değerine sahip. 13 MP çözünürlüklü ana kamera ve Android Lollipop işletim sistemi bizlerle.

158.7 x 79.7 x 7.49 mm boyutlarındaki cihaz özellikle ince tasarımıyla ilgi görebilir. Akıllı telefonun ağırlığı ise 152 gram seviyesinde. Akıllı telefonun teknoloji mağazalarına farklı bir adlandırma ile girmesi bekleniyor. Teknik özelliklerine genel olarak baktığımızda firmanın Desire serisi için ideal bir model olduğunu söyleyebiliriz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...